">

Як обрати міжкімнатні двері?

Як обрати міжкімнатні двері?Багато власників квартир та котеджів стикаються з проблемою покупки міжкімнатних дверей. Найчастіше вона виникає під час ремонту, адже зміна дизайну або бажання розширити вільний простір диктує нові вимоги до дверних конструкцій. Вибір міжкімнатної двері − завдання складне, тому щоб його спростити, потрібно враховувати кілька важливих нюансів. Побутові потр..

14.09.2019
0
144
Види дверних ручок

Види дверних ручокДверна ручка – невід'ємний атрибут міжкімнатних дверей, який відповідає за зручність використання конструкції. Від параметрів фурнітури багато в чому залежить функціональність дверного полотна, тому її вибору приділяють особливу увагу.Сучасна фурнітура має широке функціональне призначення. Вона служить не тільки для відкриття дверей, але й для декорування та розстанов..

14.09.2019
0
22776
Як вибрати розсувні двері?

Як вибрати розсувні двері?Для малогабаритних приміщень відмінним рішенням є установка розсувних дверей. Система складається з дверної коробки, комплекту направляючих, касети для роликів, одного або двох полотен, обмежувачів та фурнітури.Головна перевага розсувних дверей − економія простору. Якщо орні системи у відкритому вигляді обмежують пересування по кімнаті, то з розсувними такого ..

06.09.2019
0
23500