колекція Сімплі Новий Стиль

Межкомнатные двери Симпли Вензель ПО

Двери Симпли Вензель ПО от ТМ Новый Стиль Каркас двери, изготовленный из двухслойного сосн..

1 099 грн.

Межкомнатные двери Симпли Классик  ПО

Межкомнатные двери Симпли Классик ПГ от ТМ Новый Стиль Каркас двери, изготовленный из двухслойного с..

1 024 грн.

Межкомнатные двери Симпли Вензель ПГ

 Двери Симпли Вензель ПГ от  ТМ «Новый Стиль» Каркас двери, изготовленный из двухслойно..

604 грн.

Межкомнатные двери Симпли Классик ПГ

Симпли Классик ПГ от ТМ Новый Стиль Каркас двери, изготовленный из двухслойного соснового бруса, сра..

563 грн.

Міжкімнатні двері під фарбування колекції «Сімплі» від ТМ «НОВИЙ СТИЛЬ» – це бюджетний варіант оформлення дверного отвору. Це каркасно-щитові дверні полотна зі штампованими HDF-панелями – скінами.
За допомогою вакуумного пресування на поверхню полотна наноситься дерев’яна структура, яку можна з легкістю пофарбувати в будь-який колір, який підійде до інтер’єру. Двері з інших колекцій фабрики «НОВИЙ СТИЛЬ» вкривають кольоровими декорами серій ПВХ-DeLuxe, екошпон, ПП Преміум, NanoFlex.
У колекції є міжкімнатні двері під фарбування таких моделей:
• «Вензель»;
• «Класик».
Всі вони виробляються в глухому варіанті та зі склом сатин. Двері в такому дизайні представлені також в колекції «Фортіс» з покриттям ПВХ-DeLuxe. Різні дверні полотна з двох серій добре поєднуються між собою. Можна ставити засклені або глухі варіанти однієї моделі для різних кімнат.
Двері під фарбування дарують свободу дизайнерській думці. Їх можна покривати однотонною фарбою в колір дерева або яскравими насиченими відтінками. Для дитячої кімнати підійдуть:
• Фіолетовий;
• Жовтий;
• Зелений;
• Блакитний.
Можна використовувати популярні для сучасних інтер’єрів кольори – чорний, сірий, пастельний. Для дизайну під старовину можна додати патину, подряпини, напилення бронзою або золотом. При вдалому ансамблі з фурнітурою та антикварними меблями авторські міжкімнатні двері доповнюють оригінальне оформлення. Полотна покриті ґрунтовкою, тому можна залишити за бажанням чистий білий колір, що гармонує практично з будь-якою обробкою стін.