">

колекція Колорі Новий Стиль

У цій категорії немає товарів.

Двері легкі і міцні внаслідок каркаса з двошарового соснового бруса, скріпленого на мікрошип і вкладеного в порожнину стільникового заповнювача. Гофросота складається з щільного картону, який скомпоновано у соти 40х40х30 мм. У порожнині комірок зберігається повітря, яке покращує тепло- і звукоізоляційні властивості полотна.
Каркас обшитий цільними панелями з МДФ, товщиною 3 мм. Такі міжкімнатні двері недорого коштують в порівнянні зі збірними або дерев’яними. Але не поступаються за естетичними і експлуатаційними показниками. З двох сторін полотно покривається ПВХ-плівкою за допомогою мембранно-вакуумного пресування або екошпоном за допомогою технології каширування. Обидва способи гарантують надійне прилягання покриттів до полотна. Торці дверей обробляються кромкою з ПВХ.
У колекції недорогих міжкімнатних дверей «Колорі» представлено дві моделі:
• «Стандарт» – глухі двері без гравіювань і декоративних елементів;
• «Сакура» – з вигравіруваним малюнком сакури.
Всі дверні полотна серії виготовляються в двох типах декорів: ПВХ-DeLuxe і Екошпон. Перший тип відрізняється більш глянцевою поверхнею і насиченими кольорами. Він більш стійкий до вологи, його не вагаючись можна протирати вологою ганчіркою з миючим засобом. Екошпон має більш матову, шорстку структуру без блиску. Він максимально нагадує натуральне дерево.

Технологія виробництва «НОВИЙ СТИЛЬ» дозволяє поліпшити стійкість міжкімнатних дверей до механічних впливів, підвищеної вологості та дії ультрафіолету. У домашніх умовах вони витримують усі фактори