">

колекція Light Новий Стиль

Межкомнатные двери Лира с черным стеклом

Главный упор в конструкции двери Лира сделан на функциональность. Остекление выполнено в виде п..

2 111 грн.

Межкомнатные двери Ибица черное стекло

Главный упор в конструкции двери Ибица сделан на функциональность. Остекление выполнено в ..

2 111 грн.

Межкомнатные двери Лира стекло сатин

Главный упор в конструкции двери Лира сделан на функциональность. Остекление выполнено в виде п..

2 008 грн.

Межкомнатные двери Ибица стекло сатин

Главный упор в конструкции двери Ибица сделан на функциональность. Остекление выполнено в ..

2 008 грн.

Компанія Новий стиль розробила концепцію міжкімнатних дверей нового покоління – колекція Light. Ми надихнулися італійським підходом до якості і втілення модних тенденцій в життя кожного з нас. Продукція торгової марки задовольняє покупців середнього і преміум-класу завдяки передовим технологіям, унікальним складних конструкцій і матеріалів покриттів.
«Лайт», яка об’єднує в собі легкість і функціональність. Відсутність зайвих деталей декору, чіткість, точність і лаконічність ліній відповідає вимогам сучасного дизайну інтер’єру.
Опис моделей
В результаті плідної роботи, дизайнери втілили основоположну концепцію лінійки в скошених горизонтальних планках на верхній і нижній частині кожної двері. Саме ця особливість виділяє моделі з нової серії серед розмаїття дверного ринку. Двері серії «Лайт» виготовлені за правилами інтер’єрного напрямку hi-tech. Мінімальна концентрація декоративних елементів, використання скляних елементів деталей і чіткість ліній.
Дверне полотно Lira еталон ергономічності міжкімнатних дверей: мінімальне скління гарантує доступ світла, служить прикрасою, при цьому не зменшує ступінь надійності конструкції. Таке втілення технологічного дизайну дає можливість оформити житлове приміщення в стилі хай-тек, не перевантажуючи його елементами промислового стилю.
Різні за розміром геометрично правильні елементи міжкімнатних дверей Ibiza створюють завершену композицію з невеликою часткою скління. Нерівномірність контрастних матеріалів пом’якшує холодний строгий стиль. Такі двері підійдуть як в невеликий офіс, так і в квартиру в стилі техно або лофт.
Міжкімнатні двері Race – виконані в мінімалістичному стилі. Три паралельні засклені лінії надають оригінальності дверному полотну. Вони не перевантажують композицію, виконують корисну функцію додаткового джерела освітлення, і водночас непомітно підкреслюють складність конструкції.
Головний упор в конструкції двері Bronx зроблений на функціональність. Скління виконане у вигляді п’яти однакових прямокутників на рівній відстані. Такий варіант дає приміщенню достатнє освітлення, але при цьому забезпечує звукоізоляцію. Міжкімнатні двері Bronx поєднують практичність і функціональність та оформлені в єдиному технологічному стилі лінійки.
Інноваційне покриття для міжкімнатних дверей NanoFlex
Продуманий і досконалий дизайн моделей колекції «Лайт» не єдина перевага перед іншими торговими марками. Двері покриті передовим на ринку декором – NanoFlex. Назва матеріалу вдало розкриває його особливості – подібно нано технологіям в світі науки, він випереджає всі існуючі поверхні дверних полотен. Дослівний переклад означає максимальну гнучкість, буквально на рівні найдрібніших частинок.
Nano Flex виробляєтеся в Японії – країні, що займає лідируючі позиції по впровадженню нано технологій і передового комп’ютерного оснащення. Еластичне покриття складається з трьох шарів:
1. Лицьовий шар Soft Wood, виготовлений за принципом G-Effect. Це означає, що поверхня візуально відображає малюнок і текстуру натурального дерева, але на дотик гладка, приємна і тепла, без глянцевого блиску. Структура візерунка повторює красу деревного покриття викликаючи естетичне задоволення;
2. Середній шар – поліетилен. Еластичний матеріал, додавання якого підвищує міцність і гнучкість декору. Він запобігає проникненню води крізь покриття, підвищує стійкість до термічної і хімічної обробки. Найтонший, буквально кілька нанометрів, полімерний шар не надає токсичного впливу;
3. Міцна підкладка природних полімерів, що гарантує стійкість до механічних впливів. Використання натуральних екологічно чистих матеріалів – актуальна політика провідних промислових компаній світу і Новий стиль не виняток.
Така будова NanoFlex для колекції «Лайт» ТМ «Ліберті Дорс» гарантує, що це покриття:
• безпечно для екології і навколишнього середовища на всіх етапах виробництва;
• безпечно для здоров’я людини, оскільки не виділяє шкідливі випари при експлуатації;
• придатне для перероблення та вторинного використання, що підпадає під умови програми «Безпечне середовище»;
• надійно захищає дверне полотно від впливу високих температур і прямих ультрафіолетових променів;
• стійко до механічних і хімічних впливів;
• завдяки вмісту силікону в складі лаку і ПЕТ між шарами, гарантує підвищену вологостійкість.
ТМ «Liberty doors» представляє двері в такій колекції декорів NanoFlex:
Дуб шоколадний – структурний малюнок дерева нагадує колір шоколаду, викликає приємні асоціації, що виникають від неповторного смаку бельгійського шоколаду.
Дуб сицилія – шляхетна назва і поєднання декількох відтінків подумки відносить нас до одного з найколоритніших регіонів в Італії. Попелясто-сірий колір димки над вулканом Етна, панорама однакових світлих будинків біля підніжжя гір і м’який колір піску з пляжів Таорміна надихає і заспокоює, переносячи в атмосферу відпочинку і блаженства.
Міжкімнатні двері колекції «Light» від ТМ «Liberty Doors» – втілення накопичених знань і досвіду співробітників фабрики дверей «Новий стиль», торжество смаку і якості в одній серії. При запуску лінійки ми передбачили і врахували побажання споживачів і власні технічні можливості, щоб отримати досконалий продукт за оптимальною ціною.